Hakkımızda

ESKAY JAPON OTO ÇIKMA

 

Firmamız yıllardır Ankara’da sürdürdüğü Japon ve Kore menşeili araçların çıkma yedek parçalarının tedarik hizmetini başarıyla sağlamaktadır.  Bu işte edindiğimiz tecrübeler ile hizmetimizi Eskişehir’de de başlatmış bulunuyoruz. Sektörde giderek büyüyen firmamız sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Hyundai, Honda, Toyota, Mazda ve diğer birçok aracın çıkma yedek parçası temin edilebilmekte olup, parçalarımız uzman ekibimizin kontrolünden geçerek sizlere ulaşmaktadır. Sattığımız çıkma yedek parçalar garantili olarak teslim edilmektedir. Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta olup, değişim ve iade işlemleriniz sorunsuzca yapılmaktadır.

 

Eskay Japon Oto Çıkma Ankara’da kazanmış olduğu referanslarıyla sektördeki kalitesini kanıtlamıştır. Eskişehir’de çıkma yedek parça sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen firmamız, müşterilerini abartılı fiyatların kıskacından kurtararak, en uygun fiyata en kaliteli ürünü sağlamayı amaçlamaktadır.

 

En büyük amacımız müşteri memnuniyeti sağlayarak orijinal çıkma parça hizmeti sunabilmektir. Trafikten çekilmiş araçların parçalarını piyasaya kazandırarak ülkemize geri dönüşüm alanında da hizmet vermekteyiz. Eskişehir’de çıkma yedek parçaya ihtiyacınız olduğunda ilk akla gelen Eskay Oto Çıkma, köklü geçmişiyle güvenilir ve kaliteli hizmeti sizlere de sunmayı arzulamaktadır.

Görseller